Archiv novinek

Velkoformátové obklady a dlažby s nádechem luxusu

Chcete Vašemu bydlení vdechnout vzhled luxusu? Požadujte velkoformátové obklady a dlažby. Patříme mezi první firmy, které se prací s těmito materiály zabývají již od jejich uvedení na český trh od roku 2012.


Rekonstrukce koupelny

Kromě rekonstrukcí bytů či domů, provádíme i montáže plastových oken a dveří nejen v Brně a okolí. Je nejvyšší čas říci STOP zbytečným výdajům za teplo..


Rekonstrukce koupelny

Netroufáte si pustit se do rekonstrukce koupelny svépomocí? Od toho jsme tu my. Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, samotných koupelen i dalších jednotlivých částí nemovitostí..


Velkoformátové obklady a dlažby

Máte-li zájem o velkoformátové dlažby a obklady, pak navštivte náš web věnovaný velkoformatovým obkladům.


Rekonstrukce bytového jádra

Můžete se na nás obrátit i s požadavkem na sádrokartonářské práce. Snažíme se vyhovět veškerým požadavkům, našim cílem je maximálně spokojený zákazník.


Vodařské a topenářské práce

Naše stavební firma Vám nenabízí pouze rekonstrukce, ale obrátit se na nás můžete i s požadavkem na profesionální odvedení vodařských a topenářských prací.


Rekonstrukce bytového jádra

Rádi byste viděli, jak dokážeme provést rekonstrukci koupelny, bytového jádra nebo celkovou rekonstrukci rodinného domu? Nahlédněte do sekce ukázky naší práce, všechny kategorie jsou průběžně aktualizovány a upravovány, takže máte vždy jistotu, že uvidíte aktuální naši odvedenou práci.


Nová okna

Než nastane opět zima je načase zabránit zbytečným výdajům za teplo. Nová plastová okna a dveře již teplo ven nepustí, jsou moderní, lehká, cenově přijatelné a modrní.


Rekonstrukce bytového jádra

Našich zákazníků si vážíme a nabízíme jím komplexní servis v oblasti rekonstrukce bytového jádra, zahrnující výběr potřebných materiálů (obkladů, dlaždiček..), vypracování odborného statického posudku a zapracování všech požadavků.


Rekonstrukce bytu

Kopili jste si starší byt a čeká Vás rekonstrukce bytového jádra? Netroufáte si sami? Obraťte se na nás, provádíme kompletní rekonstrukce bytů i samotných koupelen. Průběh prací navíc můžete sledovat přes internet na dovolené.


Zateplovací práce

Platili jste po zimě spoustu peněz za vytápění? Nemá Váš dům či byt zateplení? Potom je tu naše služba zateplovací práce, neváhejte a obraťte se na nás. Ušetříte za energie, zvýší se cena a celkové klima Vašeho bydlení.


Sádrokartonářské práce

Pomocí sádrokartonů můžeme hravě změnit dispoziční uspořádání Vašeho domu či bytu. Sádrokartony jsou vhodné pro výstavbu vnitřních stěn a stropů a je možné pomocí nich rychle a účelně realizovat i zateplení. Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o sádrokartonářské práce.


Voda - Topení - Plyn

Mezi služby, které můžeme nabídnout, nepatří jen rekonstrukce bytového jádra či koupelny. Nabízíme i profesionální služby v oblasti Voda – Topení –Plyn.


I na malém prostoru lze vytvořit nádhernou koupelnu

I na malém prostoru lze vytvořit nádhernou koupelnu. I ve stísněných místnostech, jako jsou malé panelákové byty, se dá vytvořit díky moderním rohovým vanám či běžným nebo atypickým sprchovým koutům pěkná koupelna. Ostatně sami se o tom můžete přesvědčit zde.


Buďte součástí i na dovolené

Odjíždíte na dovolenou, ale zároveň byste rádi měli přehled o tom, jak probíhá rekonstrukce koupelny u Vás doma? S naší firmou to není problém, přímo pro Vás je zde připravena naše nová služba: Aktuální práce.


Velkoformátová dlažba

Naše firma nenabízí pouze rekonstrukce bytového jádra či koupelen, ale nabízíme i návrh, dodání a montáž novinky na trhu - velkoformátové obklady a dlažby, a to až do rozměrů 3 m * 1 m o tloušťce 3,5 mm.


Rekonstrukce bytového jádra

Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra, ale nevíte si rady? To nevadí, od toho jsme tu my. Před zahájením i během samotné rekonstrukce bytového jádra poskytujeme poradenství a během realizační fáze, v rámci možností, zapracováváme do projektu veškerá vaše přání.


Rekonstrukce koupelny

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny a nemáte tušení, jak bude celá rekonstrukce koupelny probíhat? Rádi Vám vše objasníme. Navíc můžete celou rekonstrukci sledovat online i na dálku, i když odjedete na dovolenou.


Velkoformátové dlažby a obklady

Před několika týdny jsme spustili náš nový webový portál zaměřený na velkoformátové obklady a dlažby. Najdete zde i referenční stavby, mezi které patří například hotel Continental v Brně.


Velkoformátové dlažby a obklady

Rekonstrukce bytového jádra je teď velmi častý požadavek. My nabízíme všem našim zákazníkům komplexní servis. Naše dlouholeté zkušenosti jsou pro zákazníka zárukou perfektně odvedené práce, s důrazem na detail a funkčnost.


Velkoformátové dlažby a obklady

Naše firma se nezabývá pouze rekonstrukcemi bytových jader a rekonstrukcí koupelen. Nabízíme i návrh, dodání a montáž novinky na trhu – velkoformátové obklady, a to až do rozměrů 3 m * 1 m o tloušťce 3,5 mm.


Rekonstrukce koupelen

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny? Rádi vám vše vysvětlíme a přiblížíme postup. Neprovádíme jen rekonstrukce koupelen, ale můžete se na nás obrátit i s rekonstrukcí celého bytu.


Rekonstrukce bytu

Koupili jste si starší byt a plánujete jeho přestavbu? Netroufáte si na přestavbu svépomocí? Potom využijte našich služeb, provádíme rekonstrukce bytů, samotných koupelen i dalších jednotlivých částí nemovitostí.


Rekonstrukce bytového jádra online

Jste časově vytížení, a proto odkládáte rekonstrukci bytového jádra? Využijte naší služby rekonstrukce bytového jádra a práce na vašem bytě můžete sledovat online na našich stránkách.


Ukázky naší práce

V sekci Ukázky naší práce naleznete některý stavební práce, kterými se naše stavební firma v minulosti zabývala. Jsou zde například rekonstrukce koupelen, rekonstrukce a renovace rodinných domů a bytů nebo drobné zednické práce.


Akční nabídka

Po dohodě s našimi odbornými dodavateli, a to jak ve stavebnictví tak i v oblasti vodoinstalačních a topenářských materiálů a vybavení koupelen, jsme pro Vás vždy pro určité období připravili "AKČNÍ NABÍDKU" materiálů a služeb, za velmi výhodné ceny. Pro více informací klikněte na : AKČNÍ NABÍDKA


Vítáme Vás na nových stránkách

Vítejte na nových prezentačních stránkách firmy RK-INSTAV, doufáme, že se Vám náš nový web líbí a naleznete zde veškeré potřebné informace, které hledáte. Určitě si prohlédněte sekci našich referencí a budeme se těšit na seznámení s Vámi, můžete se na nás kdykoliv obrátit.